ERP-S Logo
Автоматизація Вашого Бізнесу! Спілка Автоматизаторів Бізнесу
time
Пн. - Пт.: 09-00 - 18-00
+38 (044) 223 63 93
чекаємо на ваш дзвінок

FlyDoc

hr
ERP Solutions

Сервіс FlyDoc представляє собою модуль, який вбудовується в системи для автоматизації бізнесу BAS і дозволяє обмінюватися юридично значимими електронними документами з користувачами програм FlyDoc, FREDO ДокМен, M.E.Doc, СОТА, через сервер обміну електронними документами ПТАХ.

Сервіс підтримує роботу з кваліфікованими електронними підписами (КЕП) всіх акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), в тому числі і з безкоштовними КЕП від Державної Податкової Служби України.

Сервіс дозволяє обмінюватися між контрагентами:

 • Рахунками;
 • Актами виконаних робіт;
 • Видатковими накладними;
 • Податковими накладними та додатками 2 до них безпосередньо з програм для автоматизації бізнесу.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Можливості та особливості

 • Створення, підписання, отримання, отримання, узгодження та відхилення електронних документів;
 • Створення електронних документів на підставі документів системи для автоматизації бізнесу;
 • Створення документів в системі для автоматизації бізнесу на підставі вхідних електронних документів;
 • Реєстрація податкових накладних та додатків №2 до них в ДПС;
 • Зв'язок і контроль відповідності облікових документів система для автоматизації бізнесу та електронних документів;
 • Групове підписання та відправка електронних документів;
 • Створення, підписання та відправка електронних документів за розкладом;
 • Перевірка сертифікатів і установка позначки часу при підписанні електронних документів;
 • Автоматичне отримання електронних документів;
 • Відображення факсиміле на електронних документах;
 • Відправлення вкладених файлів до первинних документів;
 • Відправлення посилання на документ на електронну пошту контрагента.

Проблематика, яку вирішуємо

 • Недосконала система друку і відправки документів;
 • Потреба в безпечній передачі документів в зашифрованому вигляді з ЕЦП;
 • Складне налаштування в програмах BAS;
 • Незручність роботи з електронними документами;
 • Необхідність збільшення ефективності завдяки впровадженню електронного документообігу.

ВАРТІСТЬ РІШЕННЯ

Найменування продукту
Ціна, грн.
FlyDoc для ФОП на 12 місяців
3 600
FlyDoc для юридичної особи на 12 місяців
7 200

FlyDoc – зручне та функціональне рішення для організації електронного документообігу

 

FlyDoc – це спеціальний модуль електронного документообігу, який дає змогу суб’єктам господарювання швидко обмінюватися е-документами (довідками, накладними, актами виконаних робіт, ордерами тощо) з іншими користувачами (контрагентами) всередині облікової системи та відправляти звіти до державних органів. Водночас всі документи, які передаються партнеру, мають юридичну силу.

Електронний документообіг FlyDoc має чимало незаперечних переваг, зокрема:

 • Безпроблемна інтеграція сервісу в наявні облікові системи. Впровадження FlyDoc сприяє автоматизації бізнесу, покращує результативність роботи та скорочує витрати на підтримку операційної діяльності.
 • Зручність і мінімізація зайвих операцій. Завдяки ФлайДок електронний документообіг здійснюється в звичному інтерфейсі систем автоматизації бізнесу. Отже, забезпечується миттєвий обмін інформацією.
 • Відкритий код. Це означає, що сервіс ФлайДок допомагає налаштовувати систему та встановлювати доробки з урахуванням індивідуальних вимог та специфіки документообігу на конкретному підприємстві.
 • Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Працювати з е-документами можна у звичній системі автоматизації без проведення додаткових тренінгів і навчання користувачів. Персоналу компанії не доведеться освоювати кардинально інше програмне забезпечення.
 • Зручне зберігання документів. У рамках СЕД FlyDoc всі документи зберігаються в одній базі даних системи автоматизації. Завдяки цьому ви зможете готувати, підписувати, відправляти, отримувати та зберігати електронні документи в одному місці. 
 • Робота в режимі онлайн. Працювати з сервісом ФлайДок можна з будь-якого робочого місця, де встановлена система автоматизації. Це може бути персональний комп'ютер, ноутбук або навіть хмарний сервіс.
 • Адаптивна система налаштування прав доступу. З сервісом ФлайДок ви можете самостійно встановлювати права доступу до документів, користуючись засобами системи автоматизації. 
 • Обмін з будь-яким контрагентом, що використовує сервер електронного документообігу ПТАХ. 

З сервісом ФлайДок вам не потрібно встановлювати окремі програми та інтегрувати їх в загальну систему автоматизації. Оскільки управління документами здійснюється на платформі BAS. Ви зможете швидко та безперешкодно створювати, підписувати, надсилати, погоджувати та приймати документи в електронному вигляді.

 

Як працює сервіс FlyDoc?

 

 

Працювати з сервісом електронного документообігу ФлайДок дуже легко та зручно. Він інтегрується в типові конфігурації 1С:Підприємство та BAS.

Після цього користувач:

 • Створює шаблон потрібного документа (заповнений і підписаний).
 • Відправляє його контрагенту для звіряння, підписання, ознайомлення. 
 • Отримує відповідь з підписом, незгодою чи відповіддю.

Краще зрозуміти, що таке FlyDoc допоможе практика. Інтерфейс програмного забезпечення максимально спрощений та інтуїтивно зрозумілий. До нього звикаєш за 1-2 години роботи. 

Сам процес обміну здійснюється через сервер ПТАХ або за допомогою посилання на документ, відправленого на e-mail чи в інших месенджерах.

Завдяки роботі в єдиній системі автоматизації підприємства, СЕД Флайдок підвищує ефективність бізнесу. Зрештою ви:

 • Економите кошти і час, який міг бути витрачений на обробку документів і звірку е-документа з друкованим екземпляром.
 • Зменшуєте кількість помилок під час ручного вводу.
 • Позбавляєтеся від необхідності друкувати та відправляти/отримувати поштою паперові версії документів.
 • Отримуєте миттєвий фідбек і швидко узгоджуєте документи з вашими клієнтами, партнерами, постачальниками, підвищуючи швидкість їхньої обробки.
 • Працюєте з документами у звичній програмі, не витрачаючи часу на вивантаження (завантаження) документів до інших програм.

Сервіс FlyDoc працює з кваліфікованими електронними підписами всіх акредитованих центрів сертифікації ключів, зокрема з безкоштовними КЕП від ДПСУ.

 

 

Хто може скористатися сервісом FlyDoc?

 

Використовувати сервіс FlyDoc можуть керівники та секретарі, співробітники бухгалтерії, всі, хто працюють з документацією: її складанням, редагуванням, затвердженням. FlyDoc гарантує захищену доставку документів, підписаних ЕЦП, автоматизацію роботи та економію часу завдяки відсутності проміжних процесів. Окремо слід відзначити можливість доопрацювання функціонала з урахуванням індивідуальних потреб конкретного суб’єкта господарювання. 

Наразі сервісом FlyDoc користуються сотні провідних українських та світових компаній, серед яких мережа АЗС WOG, сервіс міжнародних поштових послуг Meest, німецький виробник обладнання для систем опалення, охолодження та гарячого водопостачання Vaillant, компанії експрес-доставки Нова Пошта, SAT та багато інших. 

 

 

Приклади використання сервісу FlyDoc

 

 

Розглянемо на прикладі, як на конфігурації «Управління торговим підприємством» додати до переліку документів довіреність.

Для цього потрібно виконати такий алгоритм дій:

 1. Перейдіть у форму налаштувань сервісу FlyDoc.
 2. Натисніть закладку «Види електронних документів»
 3. Додайте новий елемент.
 4. Заповніть назву типу «Довіреність», визначте тип документа як «Первинний».
 5. Додайте новий вид документа - «Довіреність», виберіть однойменний тип документа з визначеного списку.
 6. Вкажіть ознаку «використати».
 7. Вкажіть для фільтрації, що документ буде вихідним.
 8. Зазначте дату, з якої документи потраплятимуть у підсистему обміну.
 9. Збережіть елемент і перейдіть на вкладку «Вивантаження документів».
 10. Додайте новий елемент схеми.
 11. Заповніть вид облікового та електронного документа.
 12. Виберіть шаблон і поверніться у вихідну форму вивантаження документів.
 13. Поставте ознаку використання.

Сервіс FlyDoc потребує інтеграції в систему автоматизації та призначений для компаній зі складним внутрішнім документообігом і великим штатом співробітників.

 

 

Порівняння FlyDoc з аналогічними сервісами

 

Альтернативою FlyDoc можна вважати такі сервіси:

 • FREDO ДокМен. Програмний модуль, який забезпечує зовнішній документообіг. Після його інтеграції ви продовжуєте працювати в звичному інтерфейсі, отримуючи можливість обмінюватися електронними документами з контрагентами, не створюючи зовнішні проміжні файли. 
 • “Вчасно”. Сервіс е-документообігу, який забезпечує зовнішній і частково внутрішній електронний документообіг. Завдяки “Вчасно” користувач у простому зрозумілому інтерфейсі може завантажувати документи, підписувати їх і відправляти контрагентам.
 • E-zayava. IT-рішення, яке дає змогу автоматизувати та шаблонізувати роботу з накладними, договорами та угодами. Готувати, узгоджувати та підписувати документи можна за кілька кліків. 

На відміну від описаних сервісів, FlyDoc не є вузькоспеціалізованим. Це не просто програмний модуль для зручного та безпечного обміну юридичними документами. Це рішення, яке виконує безліч супутніх завдань, звільняючи час для того, щоб ви могли зосередитися на пріоритетних для розвитку вашого бізнесу напрямках.

Сервіс FlyDoc має величезну кількість цікавих опцій, яких немає в інших програмах. Наприклад, ви можете інтегрувати модуль до облікових систем BAS та 1С:Підприємство, накладати КЕП/ЕЦП, надсилати з облікової системи документи максимально оперативно, минаючи проміжні дії. Крім того, сервіс FlyDoc допомагає зберігати документи в єдиній базі даних облікових систем, що робить пошук документів максимально швидким і зручним, мінімізує ризик їх втрати.

Отже, FlyDoc – це ідеальний інструмент для створення, підписання, відправки, отримання, затвердження та відхилення електронних документів. Він дає змогу автоматизувати бізнес, підвищити ефективність документообігу та мінімізувати кількість помилок. З сервісом FlyDoc ви зможете реєструвати податкові накладні, контролювати відповідність даних в облікових документах, підписувати та відправляти групові документи, автоматично отримувати електронну кореспонденцію тощо. 

Для придбання сервісу зверніться до компанії ERP Solutions. Ми пропонуємо послуги з комплексної автоматизації обліку та управління на базі різних програмних продуктів. Допомагаємо всім сферам бізнесу бути більш ефективними та успішними, використовуючи передові технології.

 

 

 • Проста інтеграція в системи для автоматизації бізнесу BAS. Підвищує ефективність роботи та витрати на підтримку спортивної системи автоматизації бізнесу;
 • Відсутність проміжних дій. Все відбувається в звичному інтерфейсі конфігурації системи автоматизації бізнесу;
 • Повністю відкритий код. Можливість виготовлення під індивідуальні вимоги та особливості документобігу на підприємстві;
 • Звичний і зручний інтерфейс. Робота з електронними документами необхідно навчання в звичній системі автоматизації без необхідності використання роботи користувачів в інших програмах;
 • Зберігання електронних документів в єдиній базі даних системи автоматизації. Підготовка, підпис, відправка, отримання та зберігання електронних документів із створенням корпоративної системи автоматизації без необхідності додаткового обміну з іншими програмами електронного документообігу, що забезпечує єдиний стандарт резервного копіювання та збереження даних;
 • Робота із сервісом потребує з будь-якого робочого місця, де встановлена ​​система автоматизації, починаючи від локального комп'ютера та закінчуючи "хмарковим" сервісом;
 • Гнучка системи налаштування прав доступу. Розмежування прав доступу до електронних документів засоби системи для автоматизації дає можливість доступу користувачів до типів електронних документів і дій з ними;
 • Обмін з будь-яким клієнтом електронного документобігу (в т.ч. FREDO Докмен MEDo, СОТА), що використовує сервер електронного документообігу ПТАХ.

Більше ніж 12 років досвіду впровадження та підтримки систем автоматизації бізнесу

Надішліть заявку на розробку або консультацію прямо зараз

X