ERP-S Logo
Автоматизація Вашого Бізнесу! Спілка Автоматизаторів Бізнесу
time
Пн. - Пт.: 09-00 - 18-00
+38 (044) 223 63 93
чекаємо на ваш дзвінок

FREDO ДокМен

hr
ERP Solutions

Сервіс FREDO ДокМен – це сервіс для користувачів систем автоматизації бізнесу (BAS, UA-Бюджет), за допомогою якого можна обмінюватися будь-якими електронними документами зі своїми контрагентами.

Тісна інтеграція сервісу FREDO ДокМен з типовими конфігураціями систем автоматизації бізнесу дозволяє обмінюватися між контрагентами рахунками, актами виконаних робіт, товарними накладними і іншими документами безпосередньо з конфігурацій систем автоматизації бізнесу без створення зовнішніх проміжних файлів.

Сервіс FREDO ДокМен дозволить зекономити час та кошти, позбувшись необхідності роздруковувати та видавати (надсилати поштою) паперові копії бухгалтерських документів своїм контрагентам.

Звертаємо увагу, що обмін податковими документами здійснюється за допомогою сервісу FREDO Звіт.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Можливості та особливості

 • Створення первинних документів за існуючими шаблонам безпосередньо в програмі FREDO;
 • Вивантаження рахунків, актів виконаних робіт і товарних накладних з типових конфігурацій систем автоматизації бізнесу в сервіс FREDO ДокМен натисканням однієї кнопки без використання проміжних файлів і додаткових обробок (пряма інтеграція);
 • Підписання, шифрування і надсилання документів контрагентам-користувачам, які використовують сервіс FREDO ДокМен, а також програми M.E.Doc, Сота, FlyDoc по прямому з'єднанню або за поштовим з'єднанням через платформу ПТАХ, або засобами електронної пошти;
 • Отримання від своїх контрагентів, які використовують сервіс FREDO ДокМен або програми M.E.Doc, Сота, FlyDoc, електронних документів;
 • Завантаження з сервісу FREDO ДокМен в типові конфігурації систем автоматизації бізнесу рахунків, актів виконаних робіт і товарних накладних натисканням однієї кнопки без використання проміжних файлів і додаткових обробок (пряма інтеграція);
 • Пакетна робота з документами;
 • Робота з кваліфікованими електронними підписами (КЕП) всіх основних акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), в тому числі і з безкоштовними КЕП від Державної Податкової Служби України;
 • Наявність модулів "Довільне Підписання" і "Універсальний документ" – можливість імпорту в програму файлів будь-якого формату для підписання КЕП та відправлення на довільні електронні адреси або підписання та шифрування файлів будь-якого формату і відправлення їх контрагентам, які використовують FREDO ДокМен, M.E.Doc, Сота, FlyDoc.

Проблематика, яку вирішуємо

 • Обмін будь-якими електронними документами (рахунками, актами виконаних робіт, товарними накладними тощо) зі своїми контрагентами.

ВАРТІСТЬ РІШЕННЯ

Найменування продукту
Ціна, грн.
FREDO ДокМен на 1 місяць
99

Що таке FREDO ДокМен?

 

FREDO ДокМен – це сервіс для суб’єктів господарювання, спрямований на організацію та оптимізацію внутрішнього (зовнішнього) електронного документообігу. Фредо ДокМен забезпечує оперативний і зручний обмін документами з контрагентами (партнерами, постачальниками, клієнтами). 

Сервіс ДокМенбезпроблемно інтегрується в наявні облікові системи з типовими конфігураціями, сприяючи швидкому обміну рахунками, актами, накладними та іншими документами без зайвих проміжних ланок.

Користуючись сервісом електронного документообігу FREDO ДокМен, ви отримуєте:

 • Впевненість в автентичності документа. Всі документи, з якими працює Фредо ДокМен, шифруються та підписуються КЕП.
 • Економію часу. Під час створення первинних документів можна використовувати доступні шаблони. 
 • Контроль руху документів на всіх стадіях документообігу. Статус документа відображається в програмі.
 • Економію коштів. Позбавляючись від необхідності відправки друкованих версій документів, ви економите папір, марки та конверти. Вам не потрібно буде заправляти картриджи для принтера, оплачувати послуги кур’єра та організовувати місце для зберігання архіву. 
 • Пряму інтеграція. Вивантаження документів в сервісі FREDO ДокМен здійснюється без додаткових обробок. Для цього потрібно натиснути лише одну кнопку.
 • Єдину інтегровану систему електронного документообігу. Підписувати, шифрувати та надсилати документи можна користувачам програм M.E.Doc, Сота, FlyDoc.
 • Максимальна адаптивність. Користувачі сервісу можуть імпортувати файли будь-якого формату для підписання КЕП та відправки партнерам.  

Якщо вам доводиться часто обмінюватися з клієнтами чи постачальниками рахунками, актами, накладними та іншими документами, електронний документообіг FREDO ДокМен – це саме те, що вам потрібно. З ним ви зможете організувати швидку та зручну передачу документів безпосередньо з програми без зайвих проблем.

 

Як працює FREDO ДокМен?

Установка програмного модуля FREDO ДокМен максимально проста та зрозуміла. Цей процес починається із запуску інсталяційного файлу. Все, що потрібно, - дотримуватися вказівок майстра установки, уважно прочитати ліцензійну угоду, погодитися з її умовами та натиснути «Далі». Після завершення інсталяції програма сповістить про це.

Створення та налаштування роботи у FREDO ДокМен

 

Під час стартового запуску програма запропонує вам зареєструвати нове підприємство. Для цього вам потрібно створити нову картку компанії або відновити резервну копію вже наявної. В картці «Організації» в розділі «Інше» потрібно вказати дату початку використання сервісу FREDO ДокМен. У картці контрагента, з яким ви плануєте обмінюватися документами, має стояти позначка «Використовувати FREDO ДокМен». 

Для того щоб відправити документ за допомогою сервісу FREDO ДокМен, слід виконати такий алгоритм дій:

 1. Створити первинний документ.
 2. У вікні документа натиснути кнопку ЕДО.
 3. Вказати «через FREDO ДокМен».
 4. Для накладення КЕП на документ та його відправки натисніть «Вивантажити у FREDO ДокМен».
 5. Після цього автоматично запуститься програма FREDO. Ваш документ отримає статус «Імпортований».
 6. Підпишіть цей документ за допомогою КЕП та надішліть його контрагенту.

Після того як контрагент отримає та затвердить документ, то отримає відмітку «Ухвалений контрагентом». Він матиме таку ж юридичну силу, як і паперовий.

 

 

Хто може скористатися FREDO ДокМен?

Користуватися сервісом FREDO ДокМен можуть керівники, підприємці, секретарі, співробітники бухгалтерії, менеджери, працівники облікових служб - всі, хто працюють з документацією: її складанням, редагуванням, затвердженням. 

FREDO ДокМен допомагає організувати одночасну роботу в інформаційній базі різних віддалених підрозділів/офісів компанії, спростити роботу бухгалтерів та аутсорсерів, які обслуговують кілька організацій (зокрема тих, хто працюють вдома).

FREDO ДокМен гарантує захищену доставку документів, підписаних ЕЦП, автоматизацію роботи та економію часу завдяки відсутності проміжних процесів. Окремо слід відзначити можливість доопрацювання функціонала з урахуванням індивідуальних потреб конкретного суб’єкта господарювання. 

 

Приклади використання сервісу FREDO ДокМен

Сервіс електронного документообігу FREDO ДокМен дає змогу надсилати звітність, реєструвати податкові документи в ЄРПН, обмінюватися рахунками-фактурами, податковими накладними, актами виконаних робіт з контрагентами, виконуючи вказані дії безпосередньо з конфігурації, не використовуючи транзитні файли. Більшість звітів формується автоматично. Для цього достатньо натиснути кнопку «Заповнити».

Обмін документами між контрагентами здійснюється за такою схемою:

Контрагент 1 переходить до розділу «Реєстр первинних документів» і створює необхідний документ. Після перевірки та збереження накладає на нього ЕЦП, після чого відправляє на адресу контрагента 2. Під час прийому документа контрагент 2 автоматично генерує та відправляє адресанту звіт про його доставку.

Після отримання документа контрагент 2 може вибрати один із двох варіантів дій:

 • Затвердити документ. За умови, якщо в ньому немає помилок. Відправник документа отримує повідомлення про його погодження.
 • Відхилити. Цей варіант підходить для тих випадків, коли в документі є помилки та/або при небажанні співпрацювати з його відправником. Контрагенту 1 буде автоматично відправлено повідомлення про відхилення документа із зазначенням причини відмови.

Під час опису цього прикладу мається на увазі, що обидва контрагенти є користувачами сервісу «FREDO ДокМен».

Порівняння FREDO ДокМен з аналогічними сервісами

 

Альтернативами сервісу FREDO ДокМен можна вважати такі:

 • “Вчасно”. Це сервіс е-документообігу, який забезпечує зовнішній і частково внутрішній електронний документообіг. Завдяки “Вчасно” користувач в простому зрозумілому інтерфейсі може завантажувати документи, підписувати їх і відправляти контрагентам.
 • E-zayava. IT-рішення, яке допомагає автоматизувати та шаблонізувати роботу з накладними, договорами та угодами. Готувати, узгоджувати та підписувати документи можна всього за кілька кліків.
 • FlyDoc. Сервіс, який дає змогу реєструвати податкові накладні, контролювати відповідність даних в облікових документах, підписувати та відправляти групові документи, автоматично отримувати електронну кореспонденцію тощо. Він повністю інтегрований з лінійкою BAS. Має протокол АРI для інтеграції з іншими програмами.

Якщо ви хочете уникнути помилок під час ручного вводу даних, погоджувати та підписувати документи в будь-який зручний для себе час і в будь-якій точці світу, сервіс FREDO ДокМен – це саме те, що вам потрібно. З цим сервісом ви зможете оптимізувати бізнес-процеси та підвищити ефективність роботи компанії.

Завдяки FREDO ДокМен можна моніторити процес документообігу в реальному часі – у програмі відображається статус документа на всіх етапах проходження, можна суттєво знизити витрати компанії завдяки відмові від великої кількості канцелярії та кур'єрських послуг.

Тяганина з паперами – найпопулярніша причина, через яку більшість комерційних і бюджетних організацій нераціонально використовують не лише свій робочий час, а й кошти. Сервіс електронного документообігу FREDO ДокМен допомагає автоматизувати робочі процеси, знизити навантаження на персонал, який через свої службові обов'язки витрачає багато часу на формування, друк, пересилання паперових накладних, актів тощо, зменшити операційні витрати на папір, заправку ксероксів і принтерів, зберігання документів.

Для придбання сервісу FREDO ДокМен зверніться до компанії ERP Solutions. Ми пропонуємо послуги з комплексної автоматизації обліку та управління на базі різних програмних продуктів. Професійна технічна підтримка з нашого боку значно полегшує роботу з ПЗ. Досвідчені спеціалісти завжди готові допомогти з автоматизацією вашого підприємства. Головна мета ERP Solutions – сприяти успіху вашого бізнесу.

 

 

 • Надійність та впевненість в аутентичності документа – документ шифрується та підписується КЕП;
 • Контроль процесу обміну електронними документами на всіх етапах – відображення статусів проходження електронного документа в інтерфейсі програми;
 • Економія коштів (папір, картриджі для принтера, поштові марки та конверти, послуги кур’єра, простір для архіву);
 • Підвищення ефективності бізнес-процесів за рахунок скорочення часу на обмін документами;
 • Отримання єдиної інтегрованої системи для здачі звітності, адміністрування ПДВ та електронного обміну документами за умови наявності у користувача ліцензії на сервіси FREDO Звіт та FREDO ДокМен.

Більше ніж 12 років досвіду впровадження та підтримки систем автоматизації бізнесу

Надішліть заявку на розробку або консультацію прямо зараз

X