ERP-S Logo
Автоматизація Вашого Бізнесу! Спілка Автоматизаторів Бізнесу
time
Пн. - Пт.: 09-00 - 18-00
+38 (044) 223 63 93
чекаємо на ваш дзвінок

Пактум.Контрагент

hr
ERP Solutions

Сервіс Пактум.Контрагент надає наступні можливості:

 • Автоматизоване заповнення картки контрагента відповідно до введеного коду ЄДРПОУ (ДРФО) даними, що містяться у єдиних державних реєстрах: назва, юридична адреса, телефон, керівник, дані про систему оподаткування;
 • Заповнення картки контрагента доступно як з форми створення картки контрагента у довіднику, так і з форми створення первинного документа — рахунку, накладної, акту виконаних робіт.
На один реєстраційний номер основної поставки можна оформити необмежену кількість доступів до сервісу Пактум.Контрагент.

При оформленні доступу до сервісу Пактум.Контрагент необхідно обов'язково вказати реєстраційний номер основної поставки і код (ЄДРПОУ або ДРФО) користувача.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Можливості та особливості

 • Інтеграція сервісу з типовими конфігураціями, що не вимагає додаткових налаштувань;
 • Можливість натисканням однієї кнопки: створити нову картку контрагента у вашій системі автоматизації бізнесу або актуалізувати дані в існуючій;
 • Виключення помилок при ручному введенні даних і зниження ризиків некоректного заповнення реквізитів в документах;
 • Доступність сервісу з будь-якого робочого місця, де встановлена система автоматизації, починаючи від локального комп'ютера і закінчуючи "хмарковим" сервісом;
 • Цілодобова доступність сервісу в режимі 24/7 (без вихідних і святкових днів).

Проблематика, яку вирішуємо

 • Автоматизоване заповнення картки контрагента відповідно до введеного коду ЄДРПОУ (ДРФО) даними, що містяться у єдиних державних реєстрах.

ВАРТІСТЬ РІШЕННЯ

Найменування продукту
Ціна, грн.
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-300 на 3 місяці
720
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-1200 на 6 місяців
2 400
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-2200 на 12 місяців
3 600

Що таке Пактум.Контрагент?

Пактум.Контрагент – це сервіс, який допомагає автоматично заповнювати картки контрагентів. Продуманий функціонал сервісу дає змогу актуалізувати відомості про контрагентів, які містяться обліковій в системі, використовуючи дані з офіційних державних реєстрів. 

Користувачі сервісу Пактум.Контрагент відзначають такі його переваги:

 • Адаптивність. Програмний модуль безперешкодно інтегрується з типовими конфігураціями, не вимагаючи додаткового обладнання. Для повноцінної роботи сервісу достатньо правильних налаштувань.
 • Підвищення ефективності бізнесу. Пактум. Контрагент покликаний мінімізувати кількість помилок, які зазвичай виникають під час ручного вводу даних. Автоматизоване заповнення картки контрагента унеможливлює помилкове заповнення реквізитів у документах.
 • Доступність. Користуватися сервісом можна з будь-якого робочого місця, де інтегровано систему автоматизації. Це може бути: ПК, ноутбук або навіть хмарний сервіс. Пактум. Контрагент функціонує цілодобово. Тому ви зможете користуватися ним завжди, коли в цьому буде потреба.
 • Економія часу. Картки контрагентів заповнюються автоматично відповідно до даних з єдиних державних реєстрів. Вам не потрібно витрачати час на введення назви компанії, її юридичної адреси, телефону, ПІБ керівника та інших відомостей. Все, що потрібно зробити, – ввести код ЄДРПОУ.

Автоматичне заповнення картки контрагента – це головна перевага сервісу Пактум. Контрагент. Завдяки цьому вам не доведеться вимагати скановані копії установчих документів від контрагентів, з'ясовувати юридичну адресу компанії, та шукати інші відомості. Це допомагає економити багато часу, який би ваші співробітники могли витратити на ручне створення карток. З сервісом Пактум. Контрагент ви спрощуєте виконання рутинних операцій, суттєво зберігаючи час і ресурси.

Як працює Пактум. Контрагент?

Ключова особливість сервісу Пактум. Контрагент полягає в тому, що, натиснувши всього одну кнопку, ви зможете створити нову картку постачальника (клієнта) та/або актуалізувати дані у вже наявній. Якщо ви хочете автоматично завантажувати реквізити контрагентів з відкритих державних реєстрів, просто вкажіть код ЄДРПОУ або ІПН. Після цього в поля картки контрагента автоматично вносяться такі дані:

 • Назва компанії (коротка та повна).
 • Юридична адреса.
 • Контактний номер телефону.
 • Адреса електронної пошти.
 • Відомості про керівника. 
 • Система оподаткування.

Для більшої зручності в функціоналі сервісу передбачена групова обробка кодів ЄДРПОУ. Водночас варто зазначити, що Пактум. Контрагент встановлює ліміти щодо кількості запитів на добу. Їх має бути не більше 50 шт. 

Заповнення картки контрагента відбувається у фоновому режимі. Отже, ви можете не чекати завершення процедури, а спокійно займатися іншими справами.

 

Хто може скористатися сервісом Пактум. Контрагент?

Користуватися сервісом Пактум. Контрагент можуть керівники, підприємці, секретарі, співробітники бухгалтерії, менеджери, працівники облікових служб - всі, хто працюють з контрагентами, обмінюється з ними рахунками, актами та іншою документацією. Завдяки безперешкодній інтеграції сервісу зі стандартними конфігураціями, користувачі Пактум. Контрагент позбавляються від необхідності здійснення додаткових налаштувань.

Для підключення сервісу Пактум. Контрагент зверніться до компанії ERP Solutions. Ми професійно займаємось наданням послуг із впровадження та комплексної автоматизації бізнесу. Працюючи з нами, ви будете швидко вирішувати питання стосовно ведення обліку, оперативно отримувати консультації спеціалістів, своєчасно подавати звіти, підвищувати свою кваліфікацію.

 

Приклади використання Пактум. Контрагент

Розглянемо, принцип роботи сервісу Пактум. Контрагент на конкретному прикладі. Припустимо, що у нас виникла необхідність виявлення серед контрагентів компаній, засновниками та бенефіціарами яких є громадяни РФ та Білорусі з метою прийняття рішень щодо подальшої роботи з ними. Джерелом вихідної інформації, яка буде використовуватися для порівняння з довідником контрагентів, є Єдиний державний реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.

Для реалізації цього завдання потрібно:

 1. Пройти попередню авторизацію, вказавши пін-код, який використовується під час створення карток контрагентів. У клієнтів-користувачів сервісу Пактум. Контрагент пін-код підтягується до цього поля автоматично.
 2. Натиснути «Пошук» і «Створення картки контрагента».
 3. Обрати розділ «Груповий пошук», а потім «Групове створення карток (за списком)». 

Отриманий список можна зберегти в форматі Excel, наприклад, для роботи менеджерам або у разі відправлення на актуалізацію в третю вкладку. Зі списку можна відкрити картку контрагента або опис – список російських і білоруських засновників та бенефіціарів.

 

Порівняння з аналогічними сервісами

Пактум. Контрагент – не єдиний сервіс, який допомагає автоматизувати процес створення нових карток контрагентів шляхом завантаження реквізитів з відкритих реєстрів. Насамперед йдеться про різні розширення. Однак більшість з них має обмежений функціонал і не може гарантувати повноту, точність і достовірність імпортованої інформації. 

Отже, Пактум. Контрагент – це дуже зручний інструмент для актуалізації даних. Він гарантує достовірність інформації та унеможливлює помилки в документах, які можуть виникнути під час ручного вводу. Доведено, що автоматизоване створення картки контрагента дає змогу зекономити до 40% робочого часу. Використання сервісу Пактум. Контрагент допомагає мінімізувати ризики та уникнути ненадійних партнерів. Завдяки простому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу робота з цією програмою не вимагає ніяких особливих навичок. Ви зможете автоматично заповнювати реквізити контрагентів даними з офіційних джерел.

Підключити сервіс можна через компанію ERP Solutions. Завдяки нам ваш бізнес стане більш керованим, успішним і конкурентоспроможним. Успіх наших клієнтів – це наша головна ціль.

 

Більше ніж 12 років досвіду впровадження та підтримки систем автоматизації бізнесу

Надішліть заявку на розробку або консультацію прямо зараз

X